W Załucznem, miejscowości w gminie Czarny Dunajec, wybuchł nad ranem pożar zabudowań gospodarczych.

12 listopada nad ranem, w miejscowości Kościelisko, kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowo-kamienny murek. W wyniku uderzenia, 24-letnia pasażerka doznała poważnych obrażeń ciała.

 

Na ul. Kolejowej w Czarnym Dunajcu, obok składu budowlanego samochód osobowy najechał na tył pojazdu poprzedzającego.

 

13 listopada do zakopiańskich policjantów przyszła mieszkanka Zakopanego, która przyniosła ze sobą znalezioną saszetkę. Jakież było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy oprócz rzeczy osobistych i pieniędzy, znaleźli w środku 5 gramów marihuany. 

Narciarzom pozostaje czekać już tylko na śnieg! Zakończył się jesienny przegląd techniczny kolei linowej PKL Kasprowy Wierch, a to oznacza, że jedyna w Polsce kolej wysokogórska jest już przygotowana na zimę. Od czwartku, 15 listopada kolej jest czynna i wwozi turystów spragnionych tatrzańskiej przyrody na Kasprowy Wierch.

 

W zakopiańskim obiekcie, w którym mieścił się niegdyś hotel Imperial, pojawił się ogień. Na szczęście przybyłym na miejsce strażakom udało się szybko opanować sytuację.

 

Koniec z tradycyjnymi, papierowymi zwolnieniami. Od 1 grudnia zastąpią je e-zwolnienia. W środę 7 listopada przedstawiciele kierownictwa resortów rodziny i zdrowia rozpoczęli serię spotkań we wszystkich województwach, podczas których lekarzom i pracodawcom przybliżone zostaną zasady wprowadzania e-zwolnień. Spotkania potrwają do końca listopada.

W środę, około godz. 2.30 w Kacwinie, przy ul. św. Anny wybuchł pożar. Ogień zajął zabudowania gospodarcze w zwartej zabudowie w centrum wsi. 

Na drodze prowadzącej do Morskiego Oka, od strony Zakopanego samochód osobowy z nieznanych przyczyn dachował, a następnie wylądował w przydrożnych rowie. 

19 września w Podszklu wybuchł pożar. Żywioł strawił dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Niestety, jedna osoba - starszy mężczyzna, straciła życie. Po tych tragicznych wydarzeniach i śmierci dziadka, pogorzelcy potrzebują pomocy w odbudowie domu. 

Strona 1 z 429

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u