12 listopada nad ranem, w miejscowości Kościelisko, kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowo-kamienny murek. W wyniku uderzenia, 24-letnia pasażerka doznała poważnych obrażeń ciała.

 

Na ul. Kolejowej w Czarnym Dunajcu, obok składu budowlanego samochód osobowy najechał na tył pojazdu poprzedzającego.

 

13 listopada do zakopiańskich policjantów przyszła mieszkanka Zakopanego, która przyniosła ze sobą znalezioną saszetkę. Jakież było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy oprócz rzeczy osobistych i pieniędzy, znaleźli w środku 5 gramów marihuany. 

W zakopiańskim obiekcie, w którym mieścił się niegdyś hotel Imperial, pojawił się ogień. Na szczęście przybyłym na miejsce strażakom udało się szybko opanować sytuację.

 

W środę, około godz. 2.30 w Kacwinie, przy ul. św. Anny wybuchł pożar. Ogień zajął zabudowania gospodarcze w zwartej zabudowie w centrum wsi. 

Na drodze prowadzącej do Morskiego Oka, od strony Zakopanego samochód osobowy z nieznanych przyczyn dachował, a następnie wylądował w przydrożnych rowie. 

4 osoby zabrane do szpitala to efekt zderzenia 3 samochodów na zakopiance na nowotarskiej Niwie.

Na ul. ks. Ferdynanda Machaja doszło do zadymienia kotłowni jednego z domów mieszkalnych. Na miejsce wezwano straż pożarna - JRG Nowy Targ i OSP KSRG Jabłonka.

Około godziny 9.30 na drodze krajowej nr 49 prowadzącej od miejscowości Jurgów w kierunku granicy ze Słowacją, ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym.

 

12 zastępów straży pożarnej gasi pożar drewnianego budynku mieszkalnego na ul. Klusie na Olczy w Zakopanem.

Strona 1 z 118

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u