W miejscowości Olszówka w powiecie limanowskim nieopodal Rabki Zdrój policja, goprowcy, jednostki OSP oraz PSP biorą udział w akcji poszukiwaczej za 50 letnim meżczyzną. 

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu ustalili i zatrzymali 21-letniego nowotarżanina, który ugodził nożem pracownika stacji benzynowej.

U wylotu Doliny Lejowej w Witowie strażacy OSP z powiatu tatrzańskiego ze wsparciem JRG Zakopane, JRG Nowy Targ oraz JRG Sucha Beskidzka walczyli z dużym pożarem lasu.

We wtorek zakopiańscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, mieszkańca województwa wielkopolskiego, który od 9 do 21 maja grasował w jednej z zakopiańskich drogerii. Wartość łupu złodzieja oszacowano na około 700 złotych.

 

21 maja, ok. godz. 15.00 zakopiańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu automatu do gier, znajdującego przy jednym z lokali na Krupówkach.

 

Godną naśladowania postawę przyjęło dwóch mężczyzn, którzy udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierującym.

 

Dwie osoby zostały poszkodowane podczas wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej DW957 w Jabłonce na granicy z Piekielnikiem. Po godz. 6.00 czołowo zderzyły się dwa samochody. 

W ubiegłym tygodniu w Lipnicy Wielkiej spłonął drewniany dom w Lipnicy Wielkiej Murowanicy. Już na miejscu stwierdzono, że budynek został podpalony i śledztwo policji wykazało, że tak faktycznie było.

 

Na drodze wojewódzkiej nr 957 w Piekielniku doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych jadących w tym samym kierunku w stronę centrum miejscowości.

Ok. godz. 20.00 na ulicy Walkosze w Zakopanem doszło do stłuczki dwóch samochodów osobowych. Kierowca fiata, jadacego z góry stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w BMW, które uciekło na pobocze w celu umożliwienia przejazdu.

 

Strona 1 z 100

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u