Nad ranem w Zakopanem wybuchł pożar. Strażackie zastępy wysłane zostały na targowisko pod Gubałówką, gdzie w ogniu stanęło kilka straganów.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na zakopiance między Klikuszową a Rdzawką. Poszkodowana została jedna osoba. Zabrana została do szpitala.

 

Kierowca pługopiaskarki zatrzymał 44-latka, który usiłował prowadzić samochód znajdując się pod wpływem alkoholu. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 44-latek stracił prawo jazdy, o jego dalszych losach zdecyduje sąd.

 

Intensywne opady śniegu nawiedziły także Słowację. W związku z fatalnymi warunkami atmosferycznymi zamknięta została po stronie naszych południowych sąsiadów droga E77, a co za tym idzie także przejście graniczne Polska - Słowacja. Więcej szczegółów podamy Państwu wkrótce. 

 

W jednym domów w Podwilku doszło do wybuchu butli z gazem. 2 osoby zostały poszkodowane.  

Do nietypowej akcji doszło dzisiaj w Białce Tatrzańskiej. O godz. 17:11 operator numeru 112 w Krakowie przyjął zgłoszenie, że z dachu galerii spadł na samochód spadł śnieg i lód.

 

76-letnia mieszkanka Waksmundu została oszukana metodą na wnuczka i na policjanta. Starsza pani przekazała oszustowi oszczędności swojego życia i straciła 52 tysiące złotych. Niestety kiedy zorientowała się, że została oszukana było już za późno.

 

56-letni mieszkaniec gminy Biały Dunajec, który rzycił się z nożem na interweniujących w jego domu policjantów spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie. Mężczyzna odpowie za czynną napaść, groźby i znieważenie funkcjonariuszy. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem rozbili grupę przestępczą, zajmującą się fikcyjnym pośrednictwem pracy.

 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali pięciu sprawców brutalnego napadu na właściciela kantoru.

 

Strona 1 z 126

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u