Na Skibówkach w Zakopanem doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

 

Trwają poszukiwania sprawcy rozboju, który miał miejsce 7 marca 2018 r. w Białce Tatrzańskiej w sklepie z alkoholami. Mężczyzna napadł na lokal i sterroryzował jego obsługę przedmiotem przypominającym broń palną. Sporządzono portret pamięciowy napastnika.

 

W Lipnicy Wielkiej na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Kiczor doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Na drodze wojewódzkiej nr 957 w Jabłonce w terenie niezabudowanym, na końcu miejscowości, doszło do groźnego zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku uderzenia jeden z nich wypadł z jezdni.

W piątek, 10 sierpnia zakopiańscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn w wieku 27 lat z powiatu krakowskiego i tarnowskiego, którzy brutalnie zmusili 76-letnią kobietę, od której wynajmowali mieszkanie do wydania przesyłki jednego z nich.

W trakcie prac budowalnych na jednej z prywatnych posesji w Maruszynie, przy ul. Stanisława Kostki doszło do wypadku. Wskutek przysypania ziemią, na szczęście niegroźne obrażenia odniósł młody mężczyzna.

W sąsiedztwie remizy OSP w Kościelisku wybuchł pożar drewnianego domu mieszkalnego połączonego z zabudowaniami gospodarczymi.

Na ul. Chramcówki w Zakopanem doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. 

 

Na ul. Powstańców Śląskich w Zakopanem doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się 2 samochody osobowe. 

W Czarnym Dunajcu niebezpieczny mężczyzna, najprawdopodobniej znajdujący się pod wpływem środków odurzających, zranił dwie osoby tłuczkiem do mięsa. Wcześniej biegał po Rynku, atakując przypadkowych przechodniów.

Strona 1 z 114

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u