środa, 14 listopad 2018 11:13

TSR ORAWA przegrywa z drużyną Ekonomika

Niestety, TSR ORAWA przegrała z drużyną Ekonomika 27:34. Oto relacja trenera TSR ORAWA Michała Wójta.

 

wtorek, 13 listopad 2018 15:18

Brzeski wchodzi na salony MMA

W minioną sobotę NKSW Hoły Team miał przyjemność uczestniczyć w gali zawodowej organizowanej przez czeskiego giganta, czyli federację XFN. Organizacja ta rośnie w siłę u naszych południowych sąsiadów, zarówno na Słowacji, jak i w Czechach. W Pardubickiej Arenie zasiadło około 10000 widzów. Ponadto gala była transmitowana przez czeską tv, można ją było również oglądać w systemie ppv. Nasz zawodnik jako jedyny reprezentant Polski miał zakontraktowany pojedynek w kategorii wagowej heavy weight z czołowym czeskim zawodnikiem wagi ciężkiej Alexandrem Cverna rekord 5-1. Pojedynek był jednym z głównych starć tego wieczoru.

środa, 07 listopad 2018 07:27

Relacje z Rozgrywek drużyn TSR Orawa

Na Orawie piłka ręczna wraca na dobre, a to za sprawą dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy reprezentują Uczniowski Klub Sportowy TSR Orawa w 3 kategoriach rozgrywkowych.

 

wtorek, 06 listopad 2018 10:09

Sto kilometrów na stulecie Niepodległości

28 października w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski odbyła się II Sztafeta Rowerowo-Biegowa zaprzyjaźnionych gmin. Wzięło w niej udział 12 rowerzystów z Towarzystwa Cyklistów Orzeł Spytkowicez powiatu nowotarskiego i 10 biegaczy z klubu „Spytaktiw” ze Spytkowic w powiecie wadowickim.

 

piątek, 02 listopad 2018 09:36

Nowotarski Klub Sportów Walki na gali HFO5

W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki gościł na gali HFO5, organizowanej prze Klub Halny w Nowym Sączu. Rozgrywane tam były walki na zasadach K1 oraz MMA.

poniedziałek, 29 październik 2018 11:55

Dawid Kubacki mistrzem Polski na Wielkiej Krokwi! (zdjęcia)

W sobotę, 27 października 2018 roku na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostały Mistrzostw Polski Seniorów w skokach narciarskich. Byliśmy świadkami wspaniałej walki o medale krajowego czempionatu i oglądaliśmy dalekie skoki w wykonaniu reprezentantów Polski. Tego dnia zdecydowanie najlepszy okazał się Dawid Kubacki z klubu TS Wisła Zakopane, który w pięknym stylu wywalczył tytuł mistrza Polski. Srebrny medal zdobył Piotr Żyła – reprezentant klubu WSS Wisła, który do triumfatora stracił 6,5 punktu. Podium uzupełnił Kamil Stoch z klubu Eve-nement Zakopane.

 

czwartek, 25 październik 2018 11:52

Pingpongowe marzenia z PSE W Nowym Targu

W Nowym Targu wystartował Program Pingpongowe Marzenia z PSE, mający rozwijać talenty sportowe młodych tenisistów stołowych z Nowego Targu i okolic, będących nadzieją na przyszłe sukcesy Polski na arenie europejskiej i światowej.

 

W tym roku gospodarzami Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym Federacji WUAP byli Słowacy, zawody odbywały się w dniach 15-21 paźdzernika.

 

W zawodach „Zdrowo Biegam Max Dycha. Na 100 Lat Niepodległości START” wzięło udział łącznie 100 zawodników. Śmiałkowie zmierzyli się ze sobą w biegu i marszu Nordic Walking.

Podczas XIX Pucharu Polski w Katowicach, który miał miejsce w dniach 5-8 października reprezentacja Niedźwiedzi Orawy zdobyła 28 medali. 

Strona 1 z 113

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u