piątek, 22 luty 2019 07:41

Pierwsza bitwa o ścisły SuperFinał!

Pierwsze spotkanie półfinałowe z aktualnym mistrzem Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk będzie jednocześnie ostatnim meczem Seniorki KS Górale Nowy Targ w tym sezonie przed własną publicznością. Kto zagwarantuje sobie dwie wygrane, zamelduje się w grze o złoty medal Mistrzostw Polski! 

 

Czekają nas ostatnie zawody Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. Spotykamy się 23 lutego, tym razem na Polanie Szymoszkowej, gdzie rozegra się ostatnia edycja Pucharu wraz z wielkim Finałem.

 

24 lutego na Zadziale w Nowym Targu odbędą się XXXVI Otwarte Zawody o Puchar Przechodni Związku Podhalan.

 

16 lutego na hali sportowej w Cichem odbył się turniej rocznika 2008 AP Wisła Chochołowskie Termy Cup, w którym wystąpiły tak znane zespoły jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec oraz zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego AP Wierchy Rabka.

 

Hokejowe emocje w toku, po pierwszym wygranym meczu Szarotek z drużyną KH Energa Toruń przed nami kolejna odsłona ćwierćfinałowej walki. Bez względu na wtorkowy wynik spotkania w Toruniu najbliższy piątek zapowiada się niezwykle ciekawie dla wszystkich kibiców hokeja na lodzie w Nowym Targu. Jak pokazał pierwszy mecz o wygraną nie będzie łatwo bo Torunianie wcale nie  zamierzają tanio sprzedać skóry. Liczymy jak zwykle na dobre widowisko, fantastyczną atmosferę i końcowy sukces zarówno piątkowej jak i całej rywalizacji. 

 

13 lutego na trasach biegowych Ośrodka Narciarskiego Kotelnica w Białce Tatrzańskiej odbyły się Mistrzostwa Małopolski w biegach narciarskich młodzieży szkolnej, których organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie. W zawodach wzięło udział 350 dzieci z terenu Małopolski, które biegały stylem klasycznym. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci powiatu nowotarskiego.

 

niedziela, 17 luty 2019 06:45

Skoki, skoki .... w Chochołowie (zdjęcia)

Na nowopowstałym kompleksie skoczni w Chochołowie odbyły się pierwsze zawody z serii BGK Ski PLATINUM Cup.

Już jutro, w sobotę 16 lutego na skoczniach w Chochołowie odbęda się pierwsze zawody z cyklu BGK Ski PLATINUM Cup. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 9:00 serią próbną, następnie mieć miejsce będzie odprawa. Początek głównego konkursu przewidziany jest o godzinie 11:00. 

Już w najbliższą sobotę 16 lutego na skoczniach narciarskich w Chochołowie odbędą się zawody w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej BGK Ski Platinum Cup. Nowe obiekty, którymi opiekuje się KS Chochołów testują skoczkowie z klubów narciarskich, a w czwartkowe przedpołudnie byli to podopieczni trenera Jana Szturca z Wisły i okolic.

czwartek, 14 luty 2019 09:38

V Zakopiański Duathlon Zimowy

24 lutego o godz. 10.00 na Górnej Równi Krupowej rozpocznie się V Zakopiański Duathlon Zimowy (5 km narty biegowe – styl klasyczny + 5 km bieg przełajowy).

 

Strona 1 z 122

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u